Dlaczego LKS 07 Markowice nie otrzymał środków z konkursu na sport?

Zdjęcie archiwalne

– Komisja konkursowa proponowała przyznanie ponad 40 tys. Decyzją prezydenta nie zostało przyznane nic – pisze w interpelacji radna Justyna Henek-Wypior i pyta, dlaczego klub LKS 07 Markowice nie otrzymał środków z konkursu na sport.

– Z ostatnich przydziałów finansowych mało kto jest zadowolony. Zwracam się więc w imieniu mojego klubu dzielnicowego z pytaniem. Dlaczego LKS 07 Markowice nie otrzymał środków z konkursu na sport – pyta radna. – Z mojej wiedzy wniosek klubu otrzymał pozytywną ocenę merytoryczną oferty oraz nie miał braków formalnych. Komisja konkursowa proponowała przyznanie ponad 40 tys. Decyzją prezydenta nie zostało przyznane nic. Pozostałe kluby, które miały kilka uchybień w swoich wnioskach, nie otrzymały dofinansowania, można to jakoś zrozumieć, ale w przypadku tego klubu nie było zastrzeżeń co do wytycznych oraz samego wypełnienia wniosku. Wygląda to na decyzję jednoosobową Panie Prezydencie, proszę zatem o argumentację takowego posunięcia. Niejasności najlepiej obrazują liczby. Z ramienia UKS przyznano 2500 z 13200 pomimo, że komisja wnioskowała ok. 6700. Reasumując, z 820 tys., które prezydent przeznaczył na sport i turystykę zostało 32 tys. które nie zostały wydane. Gdzie zatem są te środki pieniężne? – pyta w interpelacji radna Justyna Henek-Wypior.

- reklama -

Czytaj także:

/oprac. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. DLATEGO między innymi , że również pani radna z kolegami i koleżankami uchwaliła taką uchwałę rady miasta, która daje Polowemu swobodę działania, trzeba było myśleć i czytać co się uchwala.. a to, że konkurs powinien być powtórzony to inna sprawa. dlaczego radni nie chcą załatwić kompleksowo?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here