Pijany 17-latek za kierownicą. Uderzył w zaparkowane auta, uszkodził ogrodzenie i dachował [ZDJĘCIA]

Pijany kierowca
Rybniczanin nie posiadał uprawnień i miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie

W miniony weekend na terenie powiatu rybnickiego policjanci zatrzymali sześć osób, które kierowały po alkoholu. Spośród nich trzech doprowadziło do zdarzeń drogowych, uszkadzając prawidłowo zaparkowane pojazdy, ogrodzenia, a nawet murowanego grilla. 

Od początku roku policjanci z rybnickiej drogówki zatrzymali 109 osób kierujących samochodami pod wpływem alkoholu. Tylko minionego weekendu mundurowi zatrzymali sześciu pijanych kierowców. Wszyscy wykazali się przede wszystkim skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem zdrowego rozsądku.

- reklama -

W sobotę około godziny 21.00 kierujący volkswagenem, jadąc ulicą Nową w kierunku Boguszowic, nie dostosował prędkości do warunków w ruchu drogowym, zjechał na pobocze, uderzył w ogrodzenie, wywrócił pojazd i uderzył w blaszany garaż. 42-latkowi pobrano krew do badań.

Tego samego dnia, około 22.00, kierujący audi jadąc ulicą Rejewskiego nie dostosował się do znaku ustąp pierwszeństwa, przejechał na wprost przez skrzyżowanie, wjechał na chodnik i wpadł na ogrodzenia posesji. 47-letni mieszkaniec Rybnika miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei 17-letni mieszkaniec Rybnika jadąc ulicą Rydułtowską w Gaszowicach utracił panowanie nad pojazdem, uderzył w dwa prawidłowo zaparkowane pojazdy, uszkodził ogrodzenie i dachował. Rybniczanin nie posiadał uprawnień i miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

/KMP Rybnik oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj