Minister zdrowia na czepkowaniu pielęgniarek w raciborskiej PWSZ

PWSZ
Fot. FB/PWSZ w Raciborzu

W Raciborskim Centrum Kultury odbyło się dziś (8.06) uroczyste czepkowanie studentów pielęgniarstwa z udziałem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Po przemówieniu rektora dr Pawła Strózika głos zabrał minister zdrowia Adam Niedzielski, dziękując studentom za wybranie zawodowej drogi pielęgniarki i pielęgniarza – relacjonuje PWSZ w Raciborzu. Wydarzenie było transmitowane w ogólnopolskich mediach.

- reklama -

https://www.facebook.com/PWSZ.w.Raciborzu/posts/5936658279685377

https://www.facebook.com/PWSZ.w.Raciborzu/posts/5936879986329873

– Dzisiaj jesteśmy w takim miejscu i w takim czasie, że w pewnym optymizmem możemy patrzeć w przyszłość. Przeszliśmy bardzo dużą drogę, z licznymi zakrętami, czasami bardzo ostrymi. Ta droga, która jest za nami, daje nam światełko w tunelu, daje nam szansę do pozytywnego myślenia i do powrotu do normalności. Bardzo serdecznie chciałem podziękować przede wszystkim właśnie pielęgniarkom, które często bezinteresownie wspierały walkę z niewidzialnym przeciwnikiem, że były gotowe poświęcasz własne zdrowie czy w tych przypadkach, gdzie zapłaciły najwyższą cenę – mówił wojewoda śląski Jarosław Wieczorek – Wojewoda Śląski podczas briefingu prasowego z udziałem ministra zdrowia dra Adama Niedzielskiego Ministerstwo Zdrowia oraz Jego Magnificencji Rektora dra Pawła Strózika podczas uroczystości czepkowania studentów pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

https://www.facebook.com/JWieczorekPL/posts/234118878515856

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here