Bezpłatny kurs „Grafika komputerowa i projektowanie stron www” w raciborskiej bibliotece

Komputer
Komputer

Kurs jest przeznaczony dla osób biernych zawodowo, zagrożonych utratą pracy, bezrobotnych zarejestrowanych w ewidencji urzędów pracy, studentów studiów stacjonarnych lub przebywających na urlopie wychowawczym.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zaprasza do skorzystania z bezpłatnego kursu zawodowego „Grafika komputerowa i projektowanie stron www” realizowanego w ramach projektu „Biblioteka bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

- reklama -

Kurs jest przeznaczony dla osób biernych zawodowo, zagrożonych utratą pracy, bezrobotnych zarejestrowanych w ewidencji urzędów pracy, studentów studiów stacjonarnych lub przebywających na urlopie wychowawczym. Jedynym warunkiem jest bycie mieszkańcem obszaru objętym rewitalizacją.

Kurs odbędzie się w terminie od 13 lipca do 22 lipca 2021r. w Bibliotece na ul. Kasprowicza 12. Zostanie przeprowadzony przez wysokiej klasy specjalistyczną firmę, kończy się egzaminem i certyfikatem uprawniającym do wykonywania zawodu. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 lipca w Sekretariacie MiPBP, ul. Kasprowicza 12, poniedziałek – piątek 8:00-15:00.

Więcej informacji na temat kursów zawodowych, warsztatów, szkoleń i konsultacji realizowanych w ramach projektu „Biblioteka bez barier” można znaleźć na stronie internetowej biblioteki.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj