Mobilny punkt szczepień pojawi się w Rydułtowach

Rynek
Rynek w Rydułtowach. Fot. Powiat Wodzisławski

Na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy przyjść i okazać dowód osobisty. Na rynku zaplanowano także inne atrakcje.

Burmistrz miasta Rydułtowy zaprasza na szczepienie jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson. 10 lipca po Częstochowie, Żywcu i Będzinie właśnie to miasto odwiedzi wojewódzki mobilny punkt szczepień. Akcje będzie odbywała się w godz. od 14:00 do 20:00 na rydułtowskim rynku. Na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy przyjść i okazać dowód osobisty. Szczepić będą osoby uprawnione oraz przeszkolone, a przed dokonaniem iniekcji pacjent przejdzie standardową kwalifikację. Po szczepieniu można od razu otrzymać certyfikat.

- reklama -

Na rynku zaplanowano także inne atrakcje. Od godz. 15:00 Towarzystwo Miłośników Rydułtów zaprasza na koncert z cyklu „Letnie koncerty na rynku miasta”. Tym razem publiczność zapozna się „Z pieśnią biesiadną”. Wystąpią: zespół Gołężanki, Klika Machnika i zespół muzyczny z solistką. Dodatkowo na dzieci czekać będą dmuchańce. Zobaczyć też będzie można wozy strażackie z pełnym wyposażeniem – można będzie wszystkiego dotknąć, a nawet siąść za kierownicą.

Czytaj także: Poziom zaszczepienia w powiecie raciborskim. Która gmina przoduje?

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here