Próba oszustwa w Rybniku. Wręczył ekspedientce ulotkę zamiast banknotu

Podejrzewany
Wizerunek podejrzewanego. Fot. KMP Rybnik

Mężczyzna jest podejrzewany o to, że w jednym ze sklepów znanej sieci sprzedażowej w Rybniku przy ul. Sienkiewicza chciał wprowadzić w błąd pracownicę sklepu, wręczając jej zwiniętą ulotkę, która wyglądała jak banknot 100 złotowy.

Komenda Miejska Policja w Rybniku opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Sprawcą jest mężczyzna w wieku około 25 lat, w dniu zdarzenia ubrany był w szarą czapkę, szarą marynarkę i koszulę, czarne spodnie i buty, ma jasną karnację skóry. Mężczyzna jest podejrzewany o to, że 24 kwietnia 2021 roku w jednym ze sklepów znanej sieci sprzedażowej w Rybniku na ulicy Henryka Sienkiewicza chciał wprowadzić w błąd pracownicę sklepu poprzez to, że wręczył jej zwiniętą ulotkę, która wyglądała jak banknot 100 złotowy. Ekspedientka jednak rozpoznała podstęp.

- reklama -

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub posiadają informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, są proszone o kontakt z Komisariatem Policji w Rybniku-Boguszowicach pod numerem tel. 47 8557510 lub mailowo poprzez adres [email protected] i podawanie numeru sprawy KP 1-6834/21.

/KMP Rybnik oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here