23-latek z Raciborza siłą wciągnięty do BMW. Zatrzymano trzech sprawców

Policja

Raciborscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pozbawili wolności i pobili 23-letniego mieszkańca Raciborza. Trzeci sprawca został zatrzymany przez głubczyckich stróży prawa.

Do zdarzenia doszło 26 czerwca przy ulicy Zacisznej w Raciborzu. Wówczas 23-letni poszkodowany został zaatakowany przez mężczyzn na klatce schodowej kamienicy, siłą wprowadzono go do samochodu BMW, a następnie dotkliwie pobito. Powodem agresywnej napaści była chęć odebrania udzielonej pożyczki poszkodowanemu przez jednego ze sprawców, jak również wymuszenie wymyślonej kwoty kilkudziesięciu tysięcy. Po całym zajściu napastnicy się oddalili. Raciborzanin w wyniku ataku doznał ogólnych obrażeń ciała.

- reklama -

Raciborscy policjanci, po otrzymaniu informacji o przestępstwie, w ciągu kilku dni po zajściu ustalili trzech sprawców przestępstwa. Zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 46 lat związanych z przestępstwem. Trzeci podejrzany 29-latek wpadł w ręce głubczyckich stróży prawa. Sprawa była o tyle trudna, że napastnicy przebywali na terenie powiatu głubczyckiego. – Dwaj sprawcy pobicia to mieszkańcy Raciborza oraz mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Teraz podejrzanym grozi nawet 5-letni pobyt w więzieniu – czytamy w komunikacie Policji.

Zatrzymanie

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj