Jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson 17 lipca w Wodzisławiu i Rydułtowach

Szczepienie

W sobotę 17 lipca pojawi się kolejna okazja do szczepienia przeciw COVID-19 jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson w powiecie wodzisławskim. Tym razem w punkcie szczepień w szpitalu w Rydułtowach, a także w szpitalu w Wodzisławiu Śląskim. 

Punkty do dyspozycji będą miały w sumie 200 dawek szczepionki. Szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Szpitalu w Rydułtowach odbywać się będą w godzinach od 8:00 do 12:30. Z kolei w Szpitalu w Wodzisławiu Śląskim od godz. 13:00 do 15:00.

- reklama -

Co ważne, na szczepienie nie trzeba się umawiać, ale w związku z dużym zainteresowaniem należy się w takiej sytuacji liczyć z tym, że szczepionki może zabraknąć dla osób nieumówionych – informuje Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.

O rejestrację telefoniczną proszone są wyłącznie osoby, które chcą przybyć na szczepienie na wybraną przez siebie godzinę. W związku z dużym zainteresowaniem warto się umówić na szczepienie także po to, aby mieć pewność, że wystarczy dawek szczepionki. Wówczas należy dzwonić na numery telefonów: 783 497 477 lub 533 915 924 (numery czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00) lub zarejestrować się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl.

/Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here