Premier Morawiecki złożył kwiaty pod pomnikiem powstańców śląskich w Raciborzu

premier w raciborzu
Premier Morawiecki złożył kwiaty pod pomnikiem powstańców śląskich w Raciborzu

– Sprawy naszego miasta są premierowi Morawieckiemu dobrze znane – przez wzgląd na to, że w kręgu jego bliskich współpracowników są raciborzanie. Zawsze powtarzam, że nie da się przecenić osobistych relacji i kontaktów – mówi Dariusz Polowy.

W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty na Śląsku odwiedził również Racibórz, aby m.in. wraz z prezydentem Dariuszem Polowym złożyć kwiaty pod pomnikiem powstańców śląskich. Podczas przechadzki raciborskimi bulwarami prezydent i premier poruszyli temat Polskiego Ładu oraz raciborskich inwestycji m.in. realizowanego przy wsparciu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych – Raciborskiego Centrum Aktywnej Integracji Społecznej oraz nowego miejskiego żłobka, który również powstaje przy udziale środków rządowych.

- reklama -

– Sprawy naszego miasta są premierowi Morawieckiemu dobrze znane – przez wzgląd na to, że w kręgu jego bliskich współpracowników są raciborzanie. Zawsze powtarzam, że nie da się przecenić osobistych relacji i kontaktów – mówi prezydent Polowy.

fot. UM Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here