Pachnące warsztaty mydlarskie w bibliotece na Ocicach [ZDJĘCIA]

biblioteka warsztaty mydlarskie
Podczas warsztatów każde dziecko samodzielnie dobierało przygotowane składniki i tworzyło własną, niepowtarzalną kompozycję mydła

Podczas warsztatów każde dziecko samodzielnie dobierało przygotowane składniki i tworzyło własną, niepowtarzalną kompozycję mydła.

18 sierpnia w ramach „Lata z biblioteką” Filia nr 3 w Raciborzu-Ocicach zorganizowała po raz kolejny cieszące się dużą popularnością warsztaty mydlarskie. Uczestnicy mogli zaprojektować i własnoręcznie wykonać kolorowe i pachnące mydełka.

- reklama -

Podczas warsztatów każde dziecko samodzielnie dobierało przygotowane składniki i tworzyło własną, niepowtarzalną kompozycję mydła. – Do wyboru były piękne i różnorodne zapachy, kolory oraz suszone zioła i kwiaty. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością, ozdabiając swoje prace. Do mydełek każdy uczestnik wykonał również samodzielnie ozdobne pudełko. Organizowane w bibliotece warsztaty mydlarskie cieszą się niezmienne ogromną popularnością. Również tym razem dzieci były bardzo zadowolone z udziału w kolorowych i pięknie pachnących zajęciach – podkreśla biblioteka.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here