Seniorzy ze Skazy mistrzami Polski w kategorii street dance [ZDJĘCIA]

skaza rck
Seniorzy ze Skazy mistrzami Polski w kategorii street dance

Razem z seniorami w tanecznych zmaganiach w Płocku wzięła udział Agata „Żuk” Kruszelnicka, która jako zdobywczyni piątego miejsca również ma możliwość wyjazdu na Mistrzostwa Świata WADF-u.

Racibórz ma mistrzów Polski Międzynarodowej Federacji Tańca WADF. Są nimi seniorzy z grupy street dance, z którymi tańczyła sama choreografka i trenerka Zespołu Tanecznego Skaza Manuela Krzykała. Razem z nimi w tanecznych zmaganiach w Płocku wzięła udział Agata „Żuk” Kruszelnicka, która tym razem bez miejsca na podium, ale jako finalistka Mistrzostw Polski z piątym miejscem również ma możliwość wyjazdu na Mistrzostwa Świata WADF-u, które już niedługo, bo w dniach 8-12 grudnia w czeskim Liberecu.

- reklama -

– Po raz kolejny Skaza udowodniła swoją potęgę na tanecznej scenie Polski. Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu w tych samych Mistrzostwach, ale w kategorii contemporary & modern dance nasi juniorzy i soliści wywalczyli aż sześć miejsc na podium, w tym dwa pierwsze miejsca dla Heleny Nieckarz i Jakuba Skwareckiego. Jest moc i niech ta moc będzie z nimi dalej. Dla Raciborskiego Centrum Kultury i całego Raciborza jesteście najlepsi, teraz to przyjdzie udowodnić światu! – relacjonuje RCK.

fot. RCK
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here