Umowa podpisana. Przedsiębiorstwo Komunalne będzie odbierać odpady w Raciborzu

Miasto Racibórz podpisało umowę z Przedsiębiorstwem Komunalnym Fot. UM Racibórz

Miejska spółka wygrała przetarg, a skarga na decyzję w sprawie wybrania oferty została odrzucona przez Krajową Izbę Odwoławczą. Dziś, 23 listopada, podpisana została w tej sprawie umowa między Miastem Racibórz a Przedsiębiorstwem Komunalnym.

Wartość podpisanej dziś umowy wynosi 18 332 100 złotych brutto. – Należy podkreślić, że cena zaproponowana przez Przedsiębiorstwo Komunalne była zbliżona do tej zaproponowanej przez konkurencyjną firmę. Dzięki temu wiemy, że jest to cena rynkowa. Dodatkowo, aktualne uwarunkowania pozwolą utrzymać niezmienną cenę odbioru odpadów przez następne trzy lata o ile nie przeszkodzą w tym inne nieprzewidziane sytuacje – mówił prezydent.

- reklama -

Podczas oficjalnego podpisania umowy prezes Bogdan Gawliczek przedstawił aktualny stan przygotowania Przedsiębiorstwa Komunalnego do realizacji zadania odbierania odpadów. Zapewnił, że PK już jest w pełni gotowe do tego zadania.

Prezydent podziękował prezesowi za przygotowanie oferty. – Świadczy to o profesjonalizmie i rzetelności w wykonanej przez pana prezesa pracy tym bardziej, że oferta ta obroniła się także przed Krajową Izbą Odwoławczą – powiedział Dariusz Polowy.

Czytaj również:

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here