Arteterapia w raciborskiej bibliotece w świątecznym klimacie [ZDJĘCIA]

arteterapia biblioteka raciborz
Arteterapia w raciborskiej bibliotece w świątecznym klimacie

Uczestnicy warsztatów dla osób z niepełnosprawnościami wykonali piękne wianki, które będą zdobić ich domy w świątecznym czasie.

W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu odbyły się dwa warsztaty dla osób z niepełnosprawnościami. W ramach arteterapii uczestnicy wykonali ozdobne wianki świąteczne.

- reklama -

Podczas pierwszych warsztatów wianki powstały na metalowych obręczach owiniętych zielonym choinkowym łańcuchem. W wianek wpleciono drewniane ozdoby, materiałowe kwiaty i wstążki oraz małe brokatowe bombki. W drugiej grupie bazą był styropianowy wianek owinięty zieloną wstążką. Oprócz drewnianych ozdób, materiałowych kwiatów i wstążek oraz małych brokatowych bombek wykorzystano również kolorowe druciki. Uczestnicy obu warsztatów wykonali piękne wianki, które będą zdobić ich domy w świątecznym czasie.

Warsztaty zorganizowano w ramach projektu „Biblioteka bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here