Wodzisławski Ekonomik podpisał umowę z Krajową Izbą Doradców Podatkowych

wodzislaw slaski ekonomik
Fot. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim

Na bazie zawartego porozumienia będzie prowadzona wszelka działalność promocyjna, edukacyjna i informacyjna, wspierająca młodzież oraz promująca wśród niej zawód doradcy zawodowego.

Maria Lach, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, podpisała umowę z Krajową Izbą Doradców Podatkowych. Umowę ze strony Izby podpisał wiceprzewodniczący zarządu Śląskiego Oddziału KIDP Piotr Maciejewski.  Porozumienie to zakłada organizację dla młodzieży warsztatów, ćwiczeń, konkursów i innych działań z zakresu z podatków.

- reklama -

– Dzięki współpracy z wieloma instytucjami, a teraz również z Krajową Izbą Doradców Podatkowych, zyskujemy ogromne wsparcie zewnętrzne w kształceniu młodych ekonomistów, którzy w przyszłości mają stanowić filar życia gospodarczo-instytucjonalnego regionu. Jestem ogromnie wdzięczna za podjęcie takiej inicjatywy i czekam na jej efekty – podkreśla Maria Lach.

przycisk-plusy

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Naprawdę? Kiedyś w każdym mieście było po 20 sklepów minimum. Obecnie jest wysyp biur rachunkowych. Mamo gdzie idziesz? Do biura rachunkowego po zakupy. Tworzenie kolejnej patologii. Wszyscy będą księgowymi. To tylko sprzyja błędnemu podejmowaniu decyzji przez młodych ludzi wszyscy będą się kształcić na księgowych. Mogę podać kilkanaście przykładów szkół które tak zrobiły i dziś Ci ludzie są po studiach i pracują na obróbce skrawaniem. Bo jest zawsze liczba miejsc ograniczona w danym zawodzie. Podpisywanie przez szkoły dziwnych porozumień to nowomodne bagno. Szkoła zyskuje kasę, popularność ale młodzi wręcz przeciwnie.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj