Racibórz: Kursowanie autobusów miejskich w dniu Wszystkich Świętych

Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

W związku z dniem Wszystkich Świętych pojawi się dodatkowa linia autobusowa.

30 października i 1 listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych, autobusy komunikacji miejskiej w Raciborzu będą kursowały jak w dni świąteczne.

- reklama -

Dodatkowo Przedsiębiorstwo Komunalne uruchomi bezpłatną linię – nr J relacji Opawska Parking Lidl – Plac Konstytucji 3 Maja – Cmentarz Jeruzalem – Opawska Parking Lidl – Plac Konstytucji 3 Maja, początek kursowania o godz. 8:00, zakończenie o godz. 20:20, częstotliwość kursowania – co 30 minut.

W związku z wprowadzeniem na ul. Ocickiej ruchu jednokierunkowego autobusy linii nr 11 i 13 w kierunku Ocic kursują do przystanków końcowych, tj. Opawska Mieszko i Ocice Górna bez zmian, a powrót tych linii w kierunku centrum odbywać się będzie trasą: Opawska, Ocicka Pszczyńska, Pl. Konstytucji 3Maja i dalej zgodnie z rozkładem jazdy. Opłaty za przejazd poza dodatkową linią nr J będą pobierane zgodnie z obowiązującą taryfą.

29 października komunikacja miejska będzie kursowała jak w sobotę, natomiast 1 października i 2 listopada (Zaduszki) – jak w dni robocze.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj