II LO i Mechanik najlepsze w siatkówkę plażową [ZDJĘCIA]

II LO i Mechanik najlepsze w siatkówkę plażową

Pierwsze miejsca i awans do kolejnej tury zdobyły pary: Liliana Żołneczko i Marta Grycman oraz Kacper Kasprzycki i Wojciech Róż.

5 czerwca na boisku w Raciborzu-Oborze rozegrano ¼ finału wojewódzkiego siatkówki plażowej. Bonusem były indywidualne konsultacja z Moniką Brzostek – wielokrotną mistrzynią Polski w siatkówce plażowej, brązową medalistką mistrzostw Europy i olimpijką z Rio de Janeiro.

- reklama -

Pierwsze miejsca i awans do kolejnej tury w kategorii dziewcząt zdobyła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu: Liliana Żołneczko i Marta Grycman. Wśród chłopców najlepsi okazali się: Kacper Kasprzycki i Wojciech Róż z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu.

Drugie miejsce zajęła para Małgorzata Matelska i Sandra Wojtaszek z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu, a trzecie – Magdalena Gębska i Helena Krowicka z II LO w Raciborzu. W kategorii chłopców drudzy byli Oliwier Lokajczyk i Piotr Rzytki z ZSE w Raciborzu, a na najniższym stopniu podium znaleźli się: Jakub Thym i Jonasz Zolisz z I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu.

Turniej przeprowadzono dzięki zaangażowaniu Powiatowego Centrum Sportu w Raciborzu i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

fot. PCS
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj