„Letnie Muzykowanie” w wodzisławskim parku miejskim – plany na sierpień

Cztery sierpniowe niedziele, cztery muzyczne spotkania, jedno miejsce i jedyna taka atmosfera. Przed nami „Letnie Muzykowanie”, czyli cykl koncertów w wodzisławskim parku miejskim. Zapowiada się sierpień pełen dźwięków.

- reklama -

Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało muzyczną niespodziankę na każdą sierpniową niedzielę. Cykl koncertów rozpocznie folkowy zespół Redlin, który zagra 6 sierpnia o 18:00. Ich występ to widowisko łączące wspólne śpiewanie z dynamicznym tańcem. Pochodzący z naszego regionu muzycy grają melodie bliskie ludziom, okraszone energią i nowoczesnym brzmieniem.

Dwie kolejne niedziele wybrzmią pod szyldem gwiazd Telewizji TVS. W ubiegłym roku ich występy zgromadziły liczną publikę. Liczymy, że tym razem nie będzie inaczej. 13 sierpnia o 18:00 usłyszymy Annę Matuszczyk i Duet Karo. Pochodząca z Chorzowa wokalistka zaserwuje pozytywne i energetyczne kompozycje, które przyniosą wiele radości. Duet Karo jest znany fanom muzyki biesiadnej. Na rynku muzycznym są od 23 lat, a ich utwory nadal bawią całą rzeszę wiernych fanów. Równie ciekawie będzie 20 sierpnia o 18:00, a to za sprawą Flippers Duo oraz Golden Mix. Flippers Duo gra muzykę dla każdego, a ich występy zawsze naładowane są dobrym humorem. Zespół ma wspaniały kontakt z publicznością, o czym przekonacie się sami podczas Letniego Muzykowania w Wodzisławiu Śląskim. Golden Mix specjalizuje się w tworzeniu autorskich piosenek głównie w stylu tanecznym. Łączą elementy muzyki pop, dance oraz ballad. Cykl zakończy Tapas Music Festiwal.

27 sierpnia o 18:00 na scenie zagoszczą Antek Sojka&Janek Pęczak. Janek gra na gitarze akustycznej i elektrycznej, Antek na klawiszach. Janek to mocny popowy głos, u Antka zaś usłyszycie głębię i ciekawą wariację barwy głosu, odziedziczoną po znanym ojcu Stanisławie Sojce. Podczas koncertów zespół gra i śpiewa piosenki z repertuaru obydwu artystów – te wydane już na ich albumach solowych oraz te zupełnie premierowe.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Patronat nad całym wydarzeniem objęła Telewizja TVS.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj