Bezpłatny kurs języka polskiego dla Ukraińców w raciborskiej bibliotece

ukraina
Fot. freepik.com

Bezpłatny kurs prowadzony przez lektora języka polskiego potrwa od stycznia do czerwca 2024 r. i obejmie około 140 godzin lekcyjnych.

ти знаєш польську? Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie języka polskiego dla Ukraińców. Kurs rozpocznie się w styczniu 2024 r. Zapisy zaplanowano na czwartek 30 listopada.

- reklama -

Bezpłatny kurs prowadzony przez lektora języka polskiego potrwa od stycznia do czerwca 2024 r. i obejmie około 140 godzin lekcyjnych. Spotkanie organizacyjne dla osób chcących wziąć udział w kursie odbędzie się w czwartek 30 listopada o godz. 10:00 i 17:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

Безкоштовний курс, який проводить вчитель польської мови, триватиме з січня по червень 2024 року і включатиме приблизно 140 навчальних годин. Організаційна зустріч для бажаючих взяти участь у курсі відбудеться у четвер, 30 листопада за адресою: вул 10.00 та 17.00 в бібліотеці за адресою вул. Каспровича 12.

Kurs odbędzie się w ramach projektu „Welcome – Library for Everyone” dofinansowanego z funduszy Ambasady i Konsulatu USA w Polsce.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj