Zespół Taneczny Skaza z sukcesami na International Hugo Cup

zespol taneczny skaza
Skaza na International Hugo Cup w Kędzierzynie-Koźlu

Pierwszy raz jako duet w turnieju wzięły udział instruktorka z tancerką: Milena Kamińska i Julia Śledzik, co przyniosło im pierwsze miejsce.

Zespół Taneczny Skaza odnotował na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem formacje: hip-hopowa Marysi Krzemień i modern Martyny Tuckiej przyjechały z medalami z International Hugo Cup, który odbył się 3 grudnia w Kędzierzynie-Koźlu.

- reklama -

Na pierwszy ogień poszła Agata Kruszelnicka vel „Żuk”, która zainaugurowała zdobytym pierwszym miejscem pasmo zwycięstw. Po niej najwyższe lokaty zajęły hip-hopowe duety oraz obie formacje: junior i senior. Po południu startowały grupy modernowe oraz soliści i duety. – Najstarsza grupa reprezentacyjna Skaza Pro zdobyła pierwsze miejsce, co nikogo nie zdziwiło, gdyż akurat ta grupa ostatnimi czasy przyjeżdża z turniejów tylko z miejscami na podium, przypomnijmy – trzy weekendy listopada pod rząd z turniejów: Ostrawa, Busko-Zdrój, Rybnik z pierwszym miejscem. Drugie miejsce zdobyła młodsza grupa reprezentacyjna modernu, czyli Skaza pro Future, a solistki i duety również wywalczyły miejsca na podium. Pierwszy raz jako duet w turnieju wzięły udział instruktorka z tancerką: Milena Kamińska i Julia Śledzik, co przyniosło im pierwsze miejsce. Naszym tancerzom jak zwykle kibicowali rodzice, którzy dopingowali każdy ich występ. Serdecznie gratulujemy tancerzom oraz trenerkom i już trzymamy mocno kciuki za „Zderzenia taneczne” w Krapkowicach, które już w ten weekend – relacjonuje Raciborskie Centrum Kultury.

HIP-HOP:
1. miejsce solo: Agatka Kruszelnicka
1. miejsce duet: Mileną Mościcka i Łucja Szymiczek
1. miejsce duet: Hania Gruchel i Dominika Rybka
1 miejsce: miniformacja junior hip-hop
1 miejsce: formacja senior hip-hop

MODERN:
1. miejsce: Skaza Pro
2. miejsce: Skaza Pro Future
3. miejsce solo: Maja Szpunar
2. miejsce solo: Helena Nieckarz
2. miejsce solo: Antonina Bencal
1. miejsce: Milena Kamińska i Julia śledzik
3. miejsce: Antonina Bencal i Marcela Polednik

fot. RCK
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj