
Młodzi artyści zapraszają do obejrzenia dokumentu pracy zespołu uczestniczącego w realizacji projektu.
„My som stond – Kolędy Górnego Śląska” to projekt, który sięga do korzeni tradycyjnego kolędowania, łącząc je z nowoczesną kulturą młodych artystów z regionu Górnego Śląska, a przede wszystkim z Raciborza. Po ubiegłorocznym świątecznym singlu „Zielonooka” tym razem przygotowali utwór pt. „Gwiazda Nadziei”.
– Projekt zwieńczyliśmy w tym roku piękną „pocztówką świąteczną”, a ponieważ sfera burzliwych przygotowań, emocjonalnych nagrań i wszechobecnego wzruszenia to esencja tej muzycznej idei, zapraszamy do obejrzenia dokumentu pracy zespołu uczestniczącego w realizacji projektu – zachęcają założycielki projektu: Hanna Hołek i Maria Biskup.
– Raz jeszcze dziękujemy za tak liczne zainteresowanie teledyskiem i piosenką. Niezmiennie wzruszają nas wszelkie życzliwe komentarze. Zachęcając do wsłuchiwania się w „Gwiazdę nadziei”, chcielibyśmy przywołać nadzieję na kolejną edycję projektu w 2024 r. Kłaniając się nisko przyjaciołom i rzeszy życzliwych odbiorców naszego muzykowania, życzymy cudownego czasu świąt i niech nas wszystkich prowadzi Gwiazda Nadziei – mówią Hanna Hołek i Maria Biskup.

oprac. /kp/




![Raciborska biblioteka uhonorowała najbardziej aktywnych czytelników i rodziców [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/czytelnik-roku.jpg)

![Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP [ZDJĘCIA] Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-wosp-2026-raciborz.jpg)
![Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Lukasz-Schubert.jpg)




![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)





