Warsztaty realizacji celów z Patrycją Chomiczewską w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

patrycja chomiczewska

Spotkanie przybrało formę warsztatu, podczas którego skupiono się na metodach ustalania i realizacji celów.

Życie jest z natury ryzykowne. Jest tylko jedno duże ryzyko, którego należy unikać za wszelką cenę – jest to ryzyko nicnierobienia. 17 kwietnia Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zorganizowała drugie spotkanie z trenerką mentalną Patrycją Chomiczewską. Spotkanie przybrało formę warsztatu, podczas którego skupiono się na metodach ustalania i realizacji celów – innymi słowy, skupiono się na metodach realizacji marzeń.

- reklama -

Podczas pierwszego spotkania z Patrycją Chomiczewską, które odbyło się w marcu, trenerka pokazała, jak zarządzać czasem. Wiedząc już, jak znaleźć czas na samorealizację, można wprowadzać zmiany, które pomogą w spełnianiu ciągle odkładanych marzeń. Patrycja Chomiczewska w młodości trenowała biegi górskie. Inspiracją do podjęcia takiej aktywności fizycznej był jej ojciec – trener wychowania fizycznego, który ze złamanymi żebrami przebiegł wymarzony maraton. – Ojciec Patrycji Chomiczewskiej inspiruje nadal – jego „sześć lekcji” uczy, jak zaufać procesowi zmian i poszerzyć strefę komfortu. Lekcja pierwsza to akceptacja zmiany, jako nieodłącznej części naszego życia. Nie nastawiajmy się, że sukces przyjdzie z łatwością – ludzie z natury nisko cenią to, co przychodzi im zbyt łatwo, a każdy sukces wymaga wysiłku. Spotkaniu w bibliotece towarzyszyło dużo ćwiczeń praktycznych, rozmów i dzielenie się własnymi przemyśleniami oraz doświadczeniami we wprowadzaniu mniejszych lub większych zmian do swojego życia. Dobrym narzędziem jest tu metoda błyskawicznej motywacji Pantalona, która polega na rozbudzeniu wewnętrznej motywacji oraz metoda ustalania celów – SMART – relacjonuje raciborska biblioteka.

Kolejne spotkanie odbędzie się 12 czerwca, a Patrycja Chomiczewska podpowie, jak wyeliminować złe nawyki i wprowadzić dobre.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj