XIV Powiatowy Festiwalu Twórczości Artystycznej: Konkurs Tańca w RCK [ZDJĘCIA]

Konkurs Tańca XIV Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej

14 zespołów tanecznych z powiatu raciborskiego zaprezentowało się w kategoriach tanecznych: Show Dance, Street Dance, Art Dance i taniec ludowy.

28 maja w Raciborskim Centrum Kultury odbył się Konkurs Tańca w ramach XIV Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej. Uczestniczyło w nim 14 zespołów tanecznych z powiatu raciborskiego, które prezentowały się w kategoriach tanecznych: Show Dance, Street Dance, Art Dance i taniec ludowy.

- reklama -

Komisja oceniająca w składzie Renata Dworak, Małgorzata Dziedzic i Denis Chory wytypowała następujących laureatów: Uśmiech kadetki, formacja Kids Skaza, Just Dance, Zespół Pieśni i Tańca Mała Strzecha, Skaza Pro Future, formacja Junior Skaza, Skaza Pro, Uśmiech seniorki, formacja Senior Skaza.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w czasie Gali XIV Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej, która odbędzie się 6 czerwca o godz. 11:00 w Raciborskim Centrum Kultury. Wtedy też ponownie wystąpią nagrodzeni laureaci wszystkich pięciu konkursów XIV PFTA w kategoriach: recytacja, teatr, plastyka, piosenka, taniec.

fot. RCK
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj