
Kandydaci na dyrektora OSiR-u muszą przedstawić także koncepcję funkcjonowania i rozwoju Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu w perspektywie najbliższych 5 lat.
Prezydent Miasta Racibórz ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu z siedzibą w pełnym wymiarze pracy. Kandydaci na to stanowisko muszą legitymować się m.in. co najmniej 5-letnim stażem pracy lub 5-letnim prowadzeniem działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na tym stanowisku oraz wyższym wykształceniem. Kandydaci muszą przedstawić także koncepcję funkcjonowania i rozwoju Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu w perspektywie najbliższych 5 lat.
Szczegółowe informacje o naborze znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Racibórz na stronie www.bipraciborz.pl „Praca w Urzędzie Miasta” oraz http://osir.bipraciborz.pl „Praca – wolne stanowiska”
publ. /ps/




![Łamator Racibórz z medalami mistrzostw Polski K-1 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz.jpg)
![O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Magdalena-Kopel.jpg)

![O życiowych przejściach i poezji. Spotkanie z Jackiem Molędą w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/jacek-moleda-raciborz-22.jpg)








![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)










