VI Powiatowy Przegląd Inscenizacji Bożonarodzeniowych „Pójdźmy do Betlejem”

VI Powiatowy Przegląd Inscenizacji Bożonarodzeniowych „Pójdźmy do Betlejem” odbywać się będzie 5, 9 i 10 stycznia 2006 roku w Raciborzu. Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane będą do 22 grudnia.

W przeglądzie mogą uczestniczyć zespoły ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz zespoły działające przy parafiach, instytucjach kultury, stowarzyszeniach i placówkach wychowania pozaszkolnego z terenu powiatu raciborskiego. Uczestnicy przedstawiają inscenizację bożonarodzeniową w jednej z form – widowisko jasełkowe, szopka, spektakl teatralny lub grupa kolędnicza. Prezentacje ocenia jury.


Przegląd odbywać się będzie w Domu Kultury "Strzecha" w Raciborzu, przez trzy dni – 5, 9 i 10 stycznia 2006 roku od godziny 9.00.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 grudnia. Karty zgłoszeń nadsyłać należy na adres: Raciborskie Centrum Kultury, ul. Chopina 21, 47-400 Racibórz. Dodatkowych informacji o przeglądzie udziela Danuta Jarosz z RCK pod numerem telefonu (032) 415 31 72 lub (032) 415 25 40. Karty zgłoszeń oraz regulamin przeglądu dostępne są na internetowej stronie www.powiatraciborski.pl

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here