Bezpłatna konferencja „Telepraca – Praca Przyszłości”

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na nieodpłatną konferencję szkoleniową pod hasłem „Telepraca – Praca Przyszłości”, która odbędzie się 29.08.2006 w sali kameralnej RCK D.K. „Strzecha”. Szkolenie ma zwiększyć wiedzę o telepracy i spopularyzować tę formę zatrudnienia wśród przedsiębiorców i potencjalnych telepracowników. Ilość miejsc ograniczona – zapisy trwają do 22.08.2006Szkolenie trwa 3 godziny z przerwą na kawę. Brać w nim mogą udział osoby, które są zatrudnione umową o pracę, umową o dzieło lub na zlecenie w firmie lub przedsiębiorstwie, które przynosi zysk.

O projekcie:

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa. Ma on zwiększyć wiedzę o telepracy i spopularyzować tę formę zatrudnienia wśród przedsiębiorców i potencjalnych telepracowników. Celem projektu jest także pomoc przedsiębiorcom w tworzeniu i zastosowaniu tego bardzo popularnego w innych krajach modelu pracy na odległość przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych.


Projekt adresowany jest głównie do przedsiębiorstw, które potencjalnie mogą skorzystać
z tej formy zatrudnienia oraz związanych z nią rozwiązań teleinformatycznych. Wdrożenie telepracy pozwoli bowiem na usprawnienie działań, zwiększenie efektywności pracy oraz zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności w wielu dziedzinach funkcjonowania przedsiębiorstwa, między innymi w finansach, księgowości, informatyce, informacji i wielu innych. Projekt ma na celu pomoc przedsiębiorcom w podjęciu decyzji o możliwości zastosowania telepracy, identyfikacji stanowisk, które mogą być zastąpione przez telepracowników oraz dostarczenie informacji na temat rozwiązań prawnych i organizacyjnych.
Na konferencjach i spotkaniach informacyjnych wszyscy uczestnicy otrzymują komplet materiałów dydaktycznych (w tym 4 rodzaje poradników), a eksperci zaprezentują innowacyjne metody świadczenia pracy przy wykorzystaniu min. Internetu oraz innych narzędzi teleinformatycznych.


Zgłoszenia:
Szczegółowych informacji udzielają: Jolanta Dzumyk i Anna Jegerska-Michalska od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00 w RCK D.K. „Strzecha” pod nr tel. 032 415 32 14. Ilość miejsc ograniczona – zapisy trwają do 22.08.2006 r.


Projekt ten realizowany jest na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przez Konsorcjum firm, w składzie Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. oraz F5 Konsulting Sp. z o.o., Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i PBS Spółka z o.o..

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. Powiedźcie dlaczego nam ludziom tak ciężko zawsze pogodzić się ze śmiercią naszych bliskich, znajomych, czy też innych osób? A przecież Pan Bóg wtedy mówi „JUŻ!” i zgodnie z Jego wolą dzieje się to co się dzieje, czasami w dziwnych, niespotykanych czy nagłych okolicznościach a przecież w „Ojcze Nasz” wyrażamy zgodę na Jego działanie „…bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi!” więc jak to jest?. Ks. Pawle odpoczywaj w pokoju i raduj się bliskością Boga!.

  2. Czy moderator może interweniować w sprawie komentarza „MF”? O ile wolność słowa nie jest zabroniona to o tyle takie uwagi raczej nie powinny pojawiać się pod tematyką jaką porusza powyższy artykuł (to informacja dla MF).

  3. Pewniena tym pogrzebie była też matka(pracownica urzędu miasta) Dawida W. mordercy dziewczyny,i rzewnie płakała a nad grobem ofiary synalka nie pochyliwa głowy.Jej byly mąż też(rzewodniczący rady miasta).Ot rodzina W.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here