Bezpłatna konferencja „Telepraca – Praca Przyszłości”

7

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na nieodpłatną konferencję szkoleniową pod hasłem „Telepraca – Praca Przyszłości”, która odbędzie się 29.08.2006 w sali kameralnej RCK D.K. „Strzecha”. Szkolenie ma zwiększyć wiedzę o telepracy i spopularyzować tę formę zatrudnienia wśród przedsiębiorców i potencjalnych telepracowników. Ilość miejsc ograniczona – zapisy trwają do 22.08.2006Szkolenie trwa 3 godziny z przerwą na kawę. Brać w nim mogą udział osoby, które są zatrudnione umową o pracę, umową o dzieło lub na zlecenie w firmie lub przedsiębiorstwie, które przynosi zysk.

O projekcie:

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa. Ma on zwiększyć wiedzę o telepracy i spopularyzować tę formę zatrudnienia wśród przedsiębiorców i potencjalnych telepracowników. Celem projektu jest także pomoc przedsiębiorcom w tworzeniu i zastosowaniu tego bardzo popularnego w innych krajach modelu pracy na odległość przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych.


Projekt adresowany jest głównie do przedsiębiorstw, które potencjalnie mogą skorzystać
z tej formy zatrudnienia oraz związanych z nią rozwiązań teleinformatycznych. Wdrożenie telepracy pozwoli bowiem na usprawnienie działań, zwiększenie efektywności pracy oraz zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności w wielu dziedzinach funkcjonowania przedsiębiorstwa, między innymi w finansach, księgowości, informatyce, informacji i wielu innych. Projekt ma na celu pomoc przedsiębiorcom w podjęciu decyzji o możliwości zastosowania telepracy, identyfikacji stanowisk, które mogą być zastąpione przez telepracowników oraz dostarczenie informacji na temat rozwiązań prawnych i organizacyjnych.
Na konferencjach i spotkaniach informacyjnych wszyscy uczestnicy otrzymują komplet materiałów dydaktycznych (w tym 4 rodzaje poradników), a eksperci zaprezentują innowacyjne metody świadczenia pracy przy wykorzystaniu min. Internetu oraz innych narzędzi teleinformatycznych.


Zgłoszenia:
Szczegółowych informacji udzielają: Jolanta Dzumyk i Anna Jegerska-Michalska od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00 w RCK D.K. „Strzecha” pod nr tel. 032 415 32 14. Ilość miejsc ograniczona – zapisy trwają do 22.08.2006 r.


Projekt ten realizowany jest na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przez Konsorcjum firm, w składzie Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. oraz F5 Konsulting Sp. z o.o., Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i PBS Spółka z o.o..

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

7 KOMENTARZE

 1. A-F

  Powiedźcie dlaczego nam ludziom tak ciężko zawsze pogodzić się ze śmiercią naszych bliskich, znajomych, czy też innych osób? A przecież Pan Bóg wtedy mówi „JUŻ!” i zgodnie z Jego wolą dzieje się to co się dzieje, czasami w dziwnych, niespotykanych czy nagłych okolicznościach a przecież w „Ojcze Nasz” wyrażamy zgodę na Jego działanie „…bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi!” więc jak to jest?. Ks. Pawle odpoczywaj w pokoju i raduj się bliskością Boga!.

 2. jan

  dlaczego dobrzy odchodzą nagle a kanalie pozostają,swiat jest niezrozumialy

 3. A-F

  Czy moderator może interweniować w sprawie komentarza „MF”? O ile wolność słowa nie jest zabroniona to o tyle takie uwagi raczej nie powinny pojawiać się pod tematyką jaką porusza powyższy artykuł (to informacja dla MF).

 4. Do A-F

  Masz rację.Moderator chyba z jakiejś sekty,skoro w artykule o zmarłym księdzu pozwolił sobie na takie wyzwiska.

 5. Pewniena tym pogrzebie była też matka(pracownica urzędu miasta) Dawida W. mordercy dziewczyny,i rzewnie płakała a nad grobem ofiary synalka nie pochyliwa głowy.Jej byly mąż też(rzewodniczący rady miasta).Ot rodzina W.

 6. czy istnieje mozliwosc obejrzenia zdjec z uroczystosci pogrzebowej?prosze o to portal….

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here