Bezpieczna droga do szkoły – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 4

4

Dnia 19 września 2006 r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego Bezpieczna droga do szkoły. Konkurs został zorganizowany dla uczniów klas pierwszych przez wychowawczynie: Liliannę Nazarko i Bożenę Stogniew. Patronat nad całością przedsięwzięcia sprawowali: Komenda Policji w Raciborzu oraz stacja paliw Statoil, która była sponsorem nagród, w tym nagrody głównej – roweru.Pierwszaków przywitała pani dyrektor, Ewa Miecznikowska, która przedstawiła uczniom kierownika stacji Statoil, pana Miłosza Cochura, i przybyłego z nim policjanta, pana Ryszarda Serafina.
Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się po pogadance i quzie, które dotyczyły zasad ruchu drogowego i przygotowane zostały przez dzielnicowego Komendy Policji w Raciborzu, sierżanta sztabowego, Ryszarda Serafina.
Nagrodę główną, a także upominki za wyróżnione prace wręczył kierownik stacji Statoil. Zwyciężyła uczennica klasy Ib, Ewelina Gołębiowska, ale wszyscy wykonawcy prac mogli liczyć na prezenty. Gratulujemy!

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. No, cholera, nie przesadzajcie, tu nie Nowy York – można pisać: „pod opieką pedagoga”, po polsku. A nie żadna nowo-gender-mowa! Szlak człowieka może trafić…

  2. Znowu ten koleś co to od portalu prawica.pl dzień zaczyna. Już nie tylko w NY ale wszędzie się tak mówi. Mnie też to trochę śmieszy, z racji wieku może, ale szlak to mnie trafia jak czytam posty nijakiego mw. Toż to jakiś szowinista prawicowy.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here