Spotkanie integracyjne młodzieży Gimnazjum Nr 5 z wychowankami Domu Opieki w Kietrzu

Młodzież z Klubu-Net przy Gimnazjum nr 5 w Raciborzu, jak co roku odwiedziła Dom Opieki prowadzony przez siostry w Kietrzu. Spotkanie miało na celu integrację obu środowisk.Wychowankowie D.O. przygotowali dla naszych uczniów przedstawienie zatytułowane „Trzy drzewa”. Spektakl został odebrany bardzo entuzjastycznie.
W najbliższym czasie gościć będziemy dzieci i młodzież z Kietrza w naszej szkole. Planujemy również w przyszłym roku realizację wspólnego przedstawienia.
Opiekunowie klubu Anita Dąbkowska i Szymon Mościcki

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. To nie Fornalska wydała rozkaz zlikwidowania Bolesława Mołojca, tylko specjalna komisja , w której skład wchodziła. Pozostali członkowie tej komisji to: W. Gomółka, F. Jóźwiak i P. Finder. To właśnie Gomólka i Jóźwiak ponoszą główną odpowiedzialność za śmiercć Bolesława Mołojca.

  2. uwazam ze jednak nalezy zmieniac nazwy ulic bo nawet juz nie ma miasta stlingrad a ma byc ulica z jego nazwaczasy sie zmieniaja to i nazwy ulic powinny sie zmienic nie chce zeby nazwy ulic przypominaly mi czsy komuny

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here