Drugie zwycięstwo piłkarzy raciborskiej „Unii” w drugim meczu kontrolnym

0

W sobotę 2 lutego prowadzeni przez Adama Bedryja piłkarze „Unii” pokonali „Victorię” Cisek 6:0 (1:0).

Seniorzy „Unii” cały poprzedni tydzień trenowali z dużymi obciążeniami po dwa razy dziennie. W tym roku forma obozu dochodzeniowego musi wystarczyć trenerowi do przygotowania zespołu do wiosennych występów w IV lidze.


 
W sobotnim meczu dopiero druga połowa potwierdziła dobrą dyspozycję strzelecką zawodników raciborskiej drużyny, którzy „zaaplikowali” przeciwnikom pięć goli. Drużyna z Ciska w grupie drugiej opolskiej okręgówki po rundzie jesiennej jest na drugim miejscu z dorobkiem 31 pkt.


W wyjazdowym „sparingu” bramki dla drużyny „Unii” zdobyli: Mariusz Frydryk dwie w 42 i 50 min, Dawid Fryt w 48 min (głową), Adam Kiełtyka w 63 min, Sebastian Kapinos w 80 min i  Edward Kowalczyk w 82 min (z rzutu wolnego).
Trener skorzystał z gry 17 zawodników. W sobotę w drużynie „Unii” wystąpili: Szymon Kubów, Leszek Romański, Maciej Biegański, Paweł Woniakowski, Edward Kowalczyk, Mirosław Pniewski, Jarosław Rachwalski, Łukasz Zapotoczny, Szymon Cichecki, Tomasz Wardęga, Sebastian Kapinos, Mariusz Frydryk, Piotr Sławik, Dawid Fryt, Mateusz Górny, Kamil Szałkowski i Adam Kiełtyka.
Kolejne spotkanie raciborska „Unia” rozegra w Gliwicach z drużyną Carbo. Początek meczu w sobotę 9 lutego o godz.11.00.


Za oczywistą pomyłkę drukarską serdecznie przepraszamy. Leszek Romański jest wychowankiem Energetyka ROW Rybnik (1988 r.) i jest testowany w drużynie „Unii”

/Piela/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here