Piłkarki RTP „Unia” Racibórz wracają do gry

  0

  W niedzielę 16 marca zawodniczki drużyny prowadzonej przez Remigiusza Trawińskiego zagrają mecz 1/4 Pucharu Polski z Czarnymi Sosnowiec.

  Mecz odbędzie się na stadionie Czarnych w Sosnowcu, a zwycięska drużyna awansuje do grona czterech najlepszych drużyn w Polsce. Trener raciborskiego zespołu nie ukrywa, że interesuje go tylko zwycięstwo i dalsza walka o Puchar Polski.

  - reklama -

   

  Raciborska drużyna zostanie wzmocniona przez kolejną reprezentantkę Polski seniorek Agnieszkę Karcz, która po transferze definitywnym jest już zawodniczką RTP "Unia" podobnie jak Agata Mańczyńska, która rozpocznie grę w RTP od pierwszego meczu ligowego. W niedzielnym meczu pucharowym spodziewany jest również udział pozostałych kadrowiczek: Darii Antończyk, Marty Sęgi, Moniki Kawalec i Darii Kasperskiej.

   

  Niestety w niedzielę nie zagrają Hanna Konsek i Paulina Rytwińska, które wracają do pełni sił po odniesionych urazach, a także Katarzyna Krupa i Natalia Surma, które występują w kadrze Polski U-19 grającej aktualnie na turnieju w Rosji.

   

  Raciborski klub podpisał ostateczną umowę na transmisję w TVP 3 meczu ligowego, który odbędzie się w Raciborzu 18 maja o godz. 12.00. Przeciwnikiem RTP "Unii" Racibórz będzie drużyna Gol Częstochowa.

   

  /Piela

   

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here