O niepełnosprawności – spotkanie informacyjne w Kuźni Raciborskiej

0

W czwartek, 21 sierpnia o godz. 11:00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kuźni Raciborskiej odbędzie się ostatnie z cyklu spotkań dla osób niepełnosprawnych.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

- reklama -

 

21 sierpnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kuźni Raciborskiej odbędzie się ostatnie z cyklu spotkań dla osób niepełnosprawnych organizowane Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych, działający w Starostwie Powiatowym w Raciborzu.

 

Raciborski OIDON postanowił wyjść z inicjatywą przełamywania barier informacyjnych. W tym celu w czerwcu jego pracownicy wspólnie z przedstawicielami poszczególnych gmin zorganizowali spotkania informacyjne dla niepełnosprawnych mieszkańców, ich rodzin, opiekunów, pracodawców osób niepełnosprawnych. Na spotkaniach tych informowano o podstawowych ulgach i uprawnieniach, które przysługują osobom niepełnosprawnym, a także o możliwościach wsparcia rzeczowego osób niepełnosprawnych.

 

/Starostwo Powiatowe/

 

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem, komentarze o obraźliwej /i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here