Plac zabaw w Parku im. Miasta Roth już ogrodzony

7

Dobiegają końca prace przy budowie placu zabaw w Parku im. Miasta Roth.

Projekt przekształcenia placu zabaw – jak mówi Anita Tyszkiewicz-Zimałka, rzecznik magistratu – powstał w 2006 roku. Jego realizacja trwa do dziś. – Powodem tak długiego czasu remontu jest po prostu rozłożenie środków budżetowych – tłumaczy rzecznik.

- reklama -

 

 

Zakres prac obejmował między innymi rozbiórkę dotychczasowych elementów placu zabaw, a następnie wykonanie koryt pod piaskownicę oraz bezpieczne przestrzenie dla urządzeń zabawowych – urządzenie zabawowe wielofunkcyjne, huśtawka podwójna, a następnie wygrodzenie ich drewnianymi elementami. W ramach prac zamontanowano również ławki, kosze na śmieci, a także zrobiono ogrodzenie.

 

 

Zakończenie prac planowane jest na 29 października. 

 

Zobacz również Przebudowa placu zabaw w Parku im. Miasta Roth ma się wkrótce skończyć.

 

/KJ/

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. Jakoś nie przychodzi mi do głowy przed czym to ogrodzenie ma chronić. Bo przecież w dzień raczej będzie otwarte, a w nocy jak ktoś będzie chciał to i tak przejdzie sobie górą.

  2. To jest glupi pomysl ciekawe komu to przyszlo do glowy.No ale coz Miasto lubi wydawac kase na glupote! Jeszcze troche i bedzie po ogrodzeniu chyba ze bedzie stroz hihi moze postawia jakiegos Radnego i bedzie pilnowac.

  3. Widzialam juz wiele placow zabaw ogrodzonych plotem. Taki plot moze przeciez uchronic przed wtargnieciem jakiegos agresywnego psa, albo np. powstrzymac mlodziez wjezdzajaca z pelnym impetem na rowerach w srodek placu zabaw, na ktorym bawia sie male dzieci

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here