Karczma Hetmańska: odpowiedz na pytanie i wygraj – rozstrzyg

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj jeden z dwóch kuponów (po 40 zł każdy) do wykorzystania w Karczmie Hetmańskiej w dniach od 25 do 27 września.

 
Karczma Hetmańska
ul. Długa 5
Racibórz
tel. (032) 419 07 57 

- reklama -

KONKURS:

Chcesz wygrać kupon o wartości 40 zł do wykorzystania w Karczmie Hetmańskiej? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Jaki jest tradycyjny zestaw obiadowy kuchni śląskiej w Karczmie Hetmańskiej? Rozwiązanie konkursu 20 września na portalu raciborz.com.pl. Odpowiedzi należy wysyłać na [email protected] W tytule wiadomości  proszę wpisać "Hetmańska- kuchnia".

Uwaga! Kupony można wykorzystać tylko w dniach od 25 do 27 września w Karczmie Hetmańskiej. Później tracą one swoją ważność. Ze względu na krótki termin ważności kuponów zwycięzców prosimy o jak najszybszy odbiór nagród.

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzcy:

Grzegorz Kołacz, Michał Marcol

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here