Nowa, tania i atrakcyjna promocja kandydatów na radnych

Na niezwykły pomysł przekazania informacji i promowania swoich kandydatów w kampanii wyborczej wpadł Komitet Wyborczy "Porozumienie Samorządów".

W witrynie swojej siedziby mieszczącej się w lokalu ŚUTW, przy ulicy Londzina 36 wyświetlana jest po południu prezentację multimedialną kandydatów tego Komitetu na radnych Miasta i Powiatu oraz kandydata na urząd prezydenta Miasta. Taka atrakcyjna forma prezentacji jest realizowana po raz pierwszy w naszym mieście. Przechodnie zatrzymując się na kilka minut mają okazję poznać sylwetki kandydatów i otrzymać wiele innych informacji. Trochę to zastępuje internet dla ludzi starszych, którzy  w większości się nim nie posługują. Z pewnością w przyszłości pomysł ten będzie podchwycony przez inne komitety wyborcze.

- reklama -

 

/w/

———————————————————————-

REKLAMA:

 

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP 195C

 Brother DCP-195C

Kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z obsługą kart pamięci

Funkcje drukowania, kopiowania i skanowania umożliwiające otrzymanie wysokiej jakości profesjonalnych dokumentów przy użyciu jednego, kompaktowego urządzenia, dzięki któremu można JESZCZE WIĘCEJ.

 

 

Specyfikacja:

Interfejs USB 2.0

Prędkość druku do 33 str./min (mono)

Prędkość druku do 27 str./min (kolor)

Rozdzielczość druku 600 x 1200 dpi

Prędkość kopiowania 22 str./min

Rozdzielczość skanowania (optyczna): 1200 x 2400 dpi

Akceptowane karty pamięci: USB flash memory drive:USB Mass Storage Class from 16 MB to 8 GB:Support format: FAT 12/FAT16/FAT32

PictBridge

 

Cena w SOFT-ib : 369 zł

(Cena na dzień 19.11.10.)

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here