Przedszkole nr 14 świętowało zakończenie remontu

1

Ponad rok trwał zakończony niedawno remont przedszkola nr 14 przy ul. Słonecznej. Dziś personel wraz z podopiecznymi dziękowali Ludmile Nowackiej za wkład miasta w odnowienie placówki. Zobacz zdjęcia

Oprócz pani wiceprezydent w małej uroczystości podsumowującej zakończenie modernizacji placówki wzięły udział m.in. przedstawicielki rady rodziców, urzędu miasta, a także kierowniczka raciborskiego Urzędu Stanu Cywilnego. Pani Katarzyna Kalus często zaprasza dzieci z "czternastki" na występy przy okazji różnych uroczystości organizowanych w USC, ponadto – jak zdradziła szefowa przedszkola Halina Król – sama w dzieciństwie uczęszczała do placówki na Słonecznej.

- reklama -

W programie artystycznym zaprezentowały się przedszkolaki z grup pięcio- i sześciolatków. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Na zakończenie wiceprezydent Nowacka odebrała z rąk pani dyrektor kwiaty i podziękowania.

 

 
 
 

 

 

Remont prowadzony od 2010 roku zakończył się w sierpniu bieżącego roku. W jego ramach przeprowadzono: termomodernizację ścian i stropów, wymianę stolarki okiennej, wymianę zewnętrznej stolarki drzwiowej, wymianę instalacji elektrycznej, wymianę instalacji wod-kan i c-o., wymianę węzła cieplnego w budynku, kompleksowy remont pomieszczeń, wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej, wykonanie nowego ogrodzenia i zagospodarowania terenu oraz doposażenie placu zabaw w urządzenia zabawowe. Koszt remontu wyniósł 1,128 mln zł.

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here