Zwłoki na Waryńskiego; płonący fiat w Krzanowicach

Miniona doba była bardzo pracowita dla raciborskich strażaków. W nocy wezwani zostali między innymi na ulicę Waryńskiego w Raciborzu, gdzie w mieszkaniu znaleziono zwłoki starszego mężczyzny.

Raciborscy strażacy minionej doby interweniowali na terenie powiatu kilka razy. O godz. 14.20 usuwali plamę oleju na ulicy Kościuszki w Raciborzu. O godzinie 19.45 wezwani zostali do Krzanowic, gdzie palił się fiat cinquecento. W akcji gaszenia pojazdu udział wzięły dwa zastępy straży pożarnej. Straty wyniosły 3 tys. zł. Nikomu nic się nie stało.

- reklama -

 

Kilka godzin później, około 21.00 strażacy interweniowali na ulicy Waryńskiego w Raciborzu. Na miejsce zostali wezwani przez policjantów. Zachodziło bowiem podejrzenie, że w mieszkaniu znajdują się zwłoki starszego mężczyzny. Po otwarciu mieszkania okazało się, że podejrzenie było słuszne. Lokator prawdopodobnie nie żył już od kilku dni. Przyczyny jego śmierci ujawni sekcja zwłok. 

 

/p/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Załam pana S.Z. Bardzo miły pan. Nie był az taki stary…..Tydzień temu widziałam go w Netto,robił zakupy. Szkoda tego goscia. Pieknie tańczył w zespole Strzecha…Pokój jego duszy…..(*)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here