Rudy nominowane do nagrody w ogólnopolskim konkursie

0

Przypominamy  o internetowym konkursie "Przywrócone Piękno". Wśród dziesięciu nominowanych rewitalizacji znalazł się Zespół Klasztorno-Pałacowy w Rudach. Głosowanie potrwa jeszcze sześć dni. RELIGIA.TV zorganizowała konkurs internetowy "Przywrócone Piękno" – najlepsza rewitalizacji obiektu sakralnego w Polsce. Konkurs potrwa do 21 października 2012 roku. Główną nagrodą w konkursie będzie promocja obiektu i jego regionu w reportażu na temat zwycięskiego projektu, który zostanie wyemitowany na antenie religia.tv.

- reklama -

Dyrektor Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudzie, ks. Jan Rosiek, w 2009 roku. Wówczas ukończono renowację wnętrz. Dalszy remont był dopiero w planach (więcej na ten temat>>>).

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę religia.tv i zagłosować. Konkurencja jest niezwykle silna: oprócz Rekonstrukcji pocysterskiego Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach, Etap I i II, wśród nominowanych znajdują się rewaloryzacje i renowacje następujących obiektów: Synagoga w Dąbrowie Tranowskiej, kościół św. Jana w Gdańsku, Klasztor OO. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiego, Kazimierz Dolny, Opactwo Cystersów w Krzeszowie, Bazylika Sanktuarium Maryjnego w Świętej Lipce, Katedra Oliwska w Gdańsku, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu i kompleks kościoła WANG w Karpaczu.

Więcej informacji na temat konkursu>>>

/żet/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here