Zapraszamy na „Fabrykę Śmiechu” z Cyrkiem Korona – Konkurs!

0

Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata wystąpi z nowym widowiskiem pt. "Fabryka Śmiechu". Wystąpią znani na całym świecie aktorzy i komicy, a na deser biały tygrys i byk szkocki.

Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym cyrkiem działającym w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku Korona gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Dorota "Doda" Rabczewska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz. Od 2009 roku Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków – "ECA", którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako,  Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.
Tym razem Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata przygotował nowe widowisko pt. "Fabryka Śmiechu".

- reklama -

 

Skąd taka nazwa? "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują  kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz  sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

 

 
 

 

 Co Cyrk Korona przygotował dla publiczności z Raciborza?

Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy – Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog.
Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią:  BIAŁE LWY, wielbłądy, WESOŁE FOKI, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery,  kuce,  małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty.
Takiego widowiska nie można przegapić!

 

KONKURS!

 

 Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na widowisko, które odbędzie się 12 lipca o godzinie 17:30 (ul. Rudzka ).

Aby je zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstał Cyrk Korona?
Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: [email protected]
3 osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi, otrzymają od nas podwójne zaproszenia na widowisko Cyrku Korona „Fabryka Śmiechu”.

 

Marta Rajchel

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here