Straż Graniczna zbiera zakrętki dla Kuby z Raciborza

2

Oddział Straży Granicznej w Raciborzu przyłączył się do trwającej w powiecie akcji charytatywnej "9 ton zakrętek", z której dochód przeznaczony zostanie na rzecz raciborzanina – Kuby Karwańskiego.

16-letni Kuba od urodzenia cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe, zespół piramidowo-pozapiramidowy. Jego stan jest poważny, a chłopiec wymaga stałej opieki. Celem akcji jest zebranie 9 ton plastikowych zakrętek. Całkowity dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup nowego wózka inwalidzkiego.

- reklama -

Zbiórka zakrętek odbywać się będzie w siedzibie Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu oraz w podległych Placówkach – w Opolu, Rudzie Śląskiej, Katowicach-Pyrzowicach, Cieszynie i Raciborzu.

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. W Raciborskim Żłobku też zbierają. Może zakłady pracy albo jeszcze lepiej sklepy się przyłączą – wystawić worki na zakrętki obok koszy na śmieci. Bo cel jest szczytny i tak naprawdę nas – kupujących napoje i wyrzucających zakrętki do śmieci nic nie kosztuje.

  2. 9 ton

    Dziękujemy za zainteresowanie! Zapraszamy na Fanpage – https://www.facebook.com/9tonZakretek tam jest informacja o akcji i miejscach, gdzie można przynosić zakrętki. Są zakłady pracy, sklepy, urzędy, spółdzielnie mieszkaniowe i instytucje różnego typu. Serdecznie zapraszamy do zbierania zakrętek! W razie pytań – zapraszamy do kontaktu przez Facebook lub prosimy o telefon na numer podany na plakacie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here