
Galeria Młyńska zmienia się z każdym dniem. Już za kilka tygodni otwarte zostaną nowe salony. Wśród wielu marek swoje miejsce znajdą tam także Sinsay i Medicine, które nie mają jeszcze swojego salonu w Raciborzu. Już tylko kilka tygodni dzieli nas do otwarcia nowego salonu Sinsay w Galerii Młyńskiej. Nowa marka zajmie lokal o powierzchni 275 m2, a sam salon będzie się mieścił na parterze w sąsiedztwie Drogerii Natura, APART oraz salonu IWIR.
– Zgodnie z przyjętym przez Galerię Młyńską hasłem „modne centrum miasta” wprowadzamy na rynek Raciborza nowe i modne marki odzieżowe – mówi przedstawiciel Galerii Młyńskiej Bogdan Jasiewicz. Marka Medicine jest już dostępna, z kolei Sinsay jak i kolejne marki z grupy LPP już wkrótce zaproszą Raciborzan do swoich salonów.
I’m good but not an angel – to motto marki odzieżowej SINSAY, nowej propozycji dla modnych nastolatek lubiących zaskakiwać i szukających nietuzinkowych projektów. Kolekcja SINSAY dedykowana jest dziewczynom, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych. Projekty SINSAY powstają z myślą o dziewczynach, które nie boją się modowych eksperymentów, świadomie kreują swój wizerunek, raz wyglądają jak grzeczne wrażliwe romantyczki, aby za chwilę pokazać się w oryginalnym, zadziornym stylu. Ubrania SINSAY zaskakują odważną żonglerką przeróżnych stylów, od delikatnego romantyzmu, przez luz street fashion, po rockowe szaleństwo.
Odzież marki Medicine dostępna jest w dawnym salonie Reporter. Jest to zmiana wynikająca z przemiany marki Reporter, która postanowiła zmienić swój asortyment w myśl haseł: oryginalnie, elektryzująco i indywidualnie. Powstająca odzież projektowana jest we współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę. Przeglądając odzież z marki Medicine dostrzeżemy różnorodność i autorskie rozwiązania.
/artykuł sponsorowany/





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)

![Dożynki powiatowe i miejskie w Brzeziu [ZDJĘCIA] Powiatowe i Miejskie dożynki w Brzeziu - 2024](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/08/Dozynki_Brzezie_DSC03806.jpg)
![Zaklęci w filmie – magiczny spektakl w Parku Roth [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2022/08/Kolory_zycia_Roth_IMG_20220827_212806.jpg)








