Zwiastun nowego filmu uczniów i nauczycieli ZSOMS [WIDEO]

1

"Kuzyn" to tytuł najnowszego filmu fabularnego, nad którym od kilku miesięcy pracują uczniowie i nauczyciele ZSOMS.

Minęło 6 lat od premiery filmu „Eine kleine masakra”, szkolnej produkcji, w której udział wzięli uczniowie i nauczyciele ZSOMS. W międzyczasie w szkole powstało kilkanaście innych projektów filmowych: teledysków, filmików reklamowych i relacji z różnych wydarzeń. Przyszedł czas na kolejny film fabularny. Marcin Cyran, nauczyciel języka niemieckiego i Jan Klima, absolwent SMS-u, zakończyli właśnie prace na planie krótkometrażowego filmu „Kuzyn”. Przed nimi jeszcze montaż i udźwiękowienie produkcji.

- reklama -

 

A o czym będzie nowa produkcja? To historia policjantów z wydziału kryminalnego, którzy zajmują się sprawami nieletnich. Komisarz Borkowski przypomina sobie sprawę pary zakochanych licealistów: osiemnastoletniej Ani i jej chłopaka, Arka, maturzysty, który jest tancerzem. Para wybiera się na imprezę do Kaśki. Po imprezie Ania znika.
Co się z nią stało? Kim jest tytułowy kuzyn? Tego nie możemy zdradzić. Widzowie mogą liczyć na sporą dawkę sensacji. Premiera zaplanowana jest na czerwiec 2014 roku.

W filmie występują: Tomasz Śliwka, Dariusz Szymczycha, Anna Stanek, Denis Chory, Paweł Piskorowski, Robert Wolanin, Jarosław Miąsik, Marek Banyś, Marcin Żołneczko, Sabina Tomala, Małgorzata Bonk, Jan Kozyra, Marek Kazimierczak, Piotr Głaz, Filip Adamiec, Jan Pacan, Sara Raczkowska, Dawid Marców, Kamil Oczkowski, Aleksander Kozina, Ania Knapik, zespół taneczny SKAZA pod kierownictwem Manueli Krzykały i inni uczniowie ZSOMS w Raciborzu. Muzyka wykorzystana w zwiastunie autorstwa Rafała Szymczaka i Locomotivesun „Rewolucja”.

Reżyseria: Marcin Cyran
Zdjęcia: Jan Klima

/ZSOMS/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here