Najlepszy Ośrodek Rehabilitacji w Raciborzu

5

Wg niezależnych badań prowadzonych na terenie powiatu raciborskiego Ośrodek Rehabilitacji AKSON został wytypowany jako najlepiej prosperujący i najbardziej profesjonalna placówka oferująca usługi fizjoterapeutyczne.

 

- reklama -

 

 

Jak mówi właściciel mgr Łukasz Chomicki, jest to zasługą bardzo dobrze wyszkolonej kadry, która leczy pacjentów w oparciu o najnowsze badania z dziedziny rehabilitacji. Ośrodek jest wyposażony w najnowszy sprzęt, co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą daje możliwości aby nasi pacjenci szybko powracali do zdrowia. Nasz ośrodek jest placówką prywatną, lecz dbamy aby usługi przez nas świadczone były przystępne dla portfela. Przykładem jest terapia bólu kręgosłupa. Pacjent umawia się z terapeutą na konkretną godzinę, nie stoi w żadnej kolejce. Na pierwszej wizycie jest badany i stawiana jest diagnoza. Terapeuta w oparciu o badania przygotowuje indywidualny plan rehabilitacyjny. Koszt jednej wizyty to  40 zł, czas trwania 45min . W skład wizyty wchodzi badanie i 4 zabiegi.

 

 

 

 

Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy, że będziemy jeszcze lepsi – zapewnia pan Łukasz. Zapraszamy serdecznie. Rejestracja: 513-574-584, bądź więcej informacji www.rehabilitacja-akson.com. Ośrodek znajduje się w Raciborzu na ul. Kolejowej 19.

 

Artykuł sponsorowany

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. Chory

  Czy jesteście w stanie zapobiec bólowi w przypadku stwierdzonej stenozy?
  Operacja w mojej sytuacji odpada. Pozostała tylko terapia.

 2. Korzystałam z usług i naprawdę polecam!

 3. Ja uhu

  Ale ceny to mają z kosmosu. krioterapia azotem kosztuje jak dobrze pamiętam ok 20 zł. a ja znalazłem za 5zł.

 4. Może jest to zabieg lepszej jakości… albo wykonany droższym sprzętem? Nigdy nie wiadomo.

 5. Chyba ty jesteś z kosmosu – byłem tam na zabiegach i wiem że ceny mają najniższe w Raciborzu, oczywiście znajdziesz o może 2 zł tańszy ale chodzi o jakość. Ja sobie chwalę.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here