Konkurs: wygraj wejściówkę na zlot motocyklowy Hanysy 2015!

0

Podczas zlotu wystąpią m.in. The Bill, Tata Sławek, Coria i Alcoholica. Zapraszamy do udziału w konkursie. ROZSTRZYGNIĘTY

28-29 sierpnia na terenie strzelnicy w Pszowie odbędzie się V Jubileuszowy Zlot Motocyklowy Hanysy 2015. W programie między innymi parada motocykli, koncerty, konkursy z nagrodami.

- reklama -

Program zlotu:

Piątek, 28 sierpnia

start o godz. 16.00

Zagrają:

– DPSA
– G5
– Tata Sławek
– Coria
– Alcoholica
– Rockerfeler

Sobota, 29 sierpnia

Zagrają:

– River of Time
– Blues Station
– The Bill
– Lady Pank Show

godz. 14.00 – parada motocyklowa
po północy – erotic show

Dodatkowe atrakcje:

– symulator jazdy na jednym kole Hondą CBR 900
– symulator dachowania samochodem osobowym
– pole namiotowe
– dobre jedzonko
– konkursy z nagrodami


Bilety wstępu:

– 40 zł motocykliści + pole namiotowe,
– 15 zł pasażer,
– 15 zł osoby bez motocykla,
– amazonki – wstęp wolny.

 

 

 

 

 

KONKURS:

Dla Czytelników portalu raciborz.com.pl mamy dwie podwójne wejściówki na zlot. Z wejściówki skorzystać mogą zarówno motocykliści jak i osoby bez motocykla. Aby wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: kiedy powstał Klub Motocyklowy Hanysy FG Pszów? Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] Rozstrzygnięcie konkursu 26 sierpnia.

Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową. W treści wiadomości proszę podać swoje imię i nazwisko, a w tytule wpisać "Hanysy".

 

Zwycięzcy:

 

Marek Merida
Maciej Feret
Basia Fronczyńska

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here