Fitness dla każdego, czyli Drzwi Otwarte Akademii Fitness

0

Sobota, 12 września była wielkim dniem dla Akademii Fitness. W klubie po raz kolejny odbyły się Dni Otwarte.

Zumba, Latino Dance, Aktywni 50+, Joga – w tych oraz wielu innych zajęciach mogli wziąć udział nowi i stali uczestnicy zajęć w Akademii Fitness  podczas Drzwi Otwartych w ostatnią sobotę 12.09. Odbyły się również premierowe zajęcia Pilates Baby oraz Pilates w Ciąży. Ponadto przeprowadzono konsultacje z dietetykiem oraz trenerem personalnym i porady fizjoterapeuty. Na koniec rozdano nagrody najaktywniejszym paniom. Chętnych do skorzystania tego dnia z zajęć było ponad 160 osób.

- reklama -

Sobota, 12 września była wielkim dniem dla Akademii Fitness. W klubie mieszczący się przy ul. Ocickiej 4 po raz kolejny odbyły się Dni Otwarte. Właściciele oraz instruktorzy przygotowali mnóstwo niesamowitych atrakcji, takich, aby każdy znalazł coś dla siebie. – Przygotowując program Drzwi Otwartych, staraliśmy się nie pominąć żadnej z grup wiekowych. Myślę, że się udało. Odwiedziło nas ponad 160 osób, w tym wiele nowych twarzy. Odbywały się zajęcia przeznaczone dla każdej grupy wiekowej, od niemowlaka (3 miesiące) po seniora – relacjonuje Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.

 

 
 

 

Sale klubu zapełniły się już od wczesnego poranka, czyli od ćwiczeń Aktywni 50+ oraz Jogi. W dalszej kolejności odbywały się coraz bardziej dynamiczne i energetyczne zajęcia. Nowością w tym dniu były zajęcia Pilates Baby, Pilates w Ciąży oraz Step & Dance. – Mieliśmy dziś premierowe zajęcia dla kobiet w ciąży i pań z niemowlakami. Od przyszłego tygodnia będą one już w regularnym grafiku klubu, piątek g. 18.15 i poniedziałek g. 17.00, na które serdecznie zapraszam – mówi fizjoterapeutka Agata Szczepaniak, prowadząca  Pilates Baby i Pilates w Ciąży. – W ćwiczeniach Pilates w Ciąży mogą uczestniczyć wszystkie przyszłe mamy od II trymestru ciąży za zgodą lekarza. Wpływają one korzystnie na rozwój dziecka, ułatwiają poród i zmniejszają ryzyko powikłać po nim. Co najważniejsze wspaniale oddziaływują na samopoczucie ciężarnych pań – argumentuje prowadząca Pilates w Ciąży fizjoterapeutka Agata. – Świetny wpływ na dziecko oraz świeżo upieczone mamy ma z kolei Pilates Baby. Polecany jest panią od razu po połogu, aby mogły szybciej i sprawniej wrócić do formy sprzed ciąży – podkreśla pani Agata.

W pozostałych godzinach odbyły się m.in. Zdrowy Kręgosłup, TBC,  Deep Work oraz wiele innych, ciekawych zajęć. Tak bogaty program zakończył się taneczną Zumbą i Latino Dance. – Różnorodny program, dodatkowo darmowy wstęp na wszystkie zajęcia tym bardziej zachęciły mnóstwo nowych ludzi oraz naszych stałych klientów do skorzystania z zajęć. Na uczestników Drzwi Otwartych czekał także specjalny dietetyczny poczęstunek oraz atrakcyjne nagrody – mówi Joanna Armatys, właścicielka klubu. Chętni mogli skorzystać z porad dietetyka, fizjoterapeuty i trenera personalnego. – Dziękujemy naszym instruktorom, którzy świetnie przygotowani , pokazali się z jak najlepszej strony oraz wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie. Podziękowania kierujemy również do firm współpracujących z naszym klubem. Jak zawsze byli z nami: Zakład Wodociągów i Kanalizacji z Raciborza, Adventure Media, Reha-Fix Bartosz Ruczaj, Agata Szczepaniak, nowa prowadząca  Pilates w Ciąży i Pilates Baby, Natura 4 You Małgorzata Pędzich  oraz zakład fryzjerski Olimp  – wyliczają właściciele Akademii Fitness.

W tym dniu rozdano także nagrody dla aktywnych uczestniczek. Na zakończenie Drzwi Otwartych podsumowano program „Wakacyjne Wyzwanie”. Pierwsze miejsce zajęła Adrianna, która w  okresie od 13.06 zmniejszyła swój wiek metaboliczny o 7 lat. GRATULUJEMY !!!

W odpowiedzi na duże zainteresowanie ogłoszono nowy program „Sylwestrowe Odliczanie”. Do programu zapisy trwają tylko do soboty 19.09. Zapraszamy wszystkich, a nagrodzony możesz być też TY. Każdy 1 cm = Twój sukces = 1 % rabatu.

A co o Drzwiach Otwartych mówią same uczestniczki:

Weronika z okolic RaciborzaW Akademii Fitness byłam dopiero trzy razy na Latino Dance. Siostra namówiła mnie na zajęcia. Obie lubimy taniec, więc postanowiłyśmy spróbować poruszania się w rytmach Latino. Bardzo nam się podobało i z pewnością jeszcze nie raz, nie dwa tutaj zajrzymy. Polecam każdej kobiecie, a szczególnie tym, które wstydzą się ruszać. Latino naprawdę dodają pewności siebie i uczy kobiecych ruchów.  
 
Marlena Świetna atmosfera, wspaniali prowadzący, sprawili, że kupiłam niedawno karnet  i zamierzam regularnie uczestniczyć w zajęciach. Moja przygoda z Akademią zaczęła się dość spontanicznie. Siostra zabrała mnie raz na Zumbę, bardzo mi się spodobało. Dotąd chodziłam na taniec towarzyski i Salsę, a Zumba i w ogólnie zajęcia fitness, to coś zupełnie innego, szczerze polecam.

Iza z Raciborza- Dziś pierwszy raz jestem w Akademii Fitness, jestem pozytywnie zaskoczona jakością prowadzonych zajęć oraz atmosferą jaka tu panuje. Lubię latynoamerykańskie rytmy, więc na pewno wybiorę się jeszcze na zajęcia Latino Dance, być może i na inne.

Dominika- Dotąd nie uczestniczyłam w żadnych ćwiczeniach grupowych. O Drzwiach Otwartych w Akademii dowiedziałam się z portalu internetowego i postanowiłam przyjść zobaczyć jak wyglądają takie zajęcia. Jestem pozytywnie zaskoczona i już teraz wiem, że na pewno zapiszę się na Zumbę i pewnie coś jeszcze wybiorę.

IrenaDo Akademii Fitness przychodzę regularnie od kiedy ją otwarto. Bardzo lubię to miejsce i ludzi, z którymi ćwiczę. Regularne zajęcia nie dość, że poprawiają samopoczucie, wygląd, to jeszcze uczą systematyczności. Ponadto są najlepszym lekarstwem na chandrę. Polecam każdemu, niezależnie od wieku. Sama uczestniczy w Drums Alive, Zumbie i Latino Dance.

Agata i Julia – Do Akademii Fitness przychodziłyśmy regularnie przez całe wakacje, zarówno rok temu jak i w tym. W innych miesiącach, niestety nie mamy takiej możliwości. Bardzo polecamy to miejsce, doskonała atmosfera, a zajęcia na bardzo wysokim poziomie prowadzone przez sympatycznych instruktorów. Nasze ulubione ćwiczenia to Zumba oraz Płaski Brzuch.

/Justyna Korzeniak, publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here