
W tym roku zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej nr 4 była poprzedzona wizytą u fryzjera.W tym roku zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej nr 4 była poprzedzona wizytą u fryzjera. Jedna z sal SP4 zamieniła się w salon fryzjerski, a uczennice klas IV-VI wyszły z niej z pięknymi lokami, fantazyjnymi kokami oraz niesamowitymi warkoczykami. Wszystko dzięki wizycie uczennic klasy III CKZiU nr1 w Raciborzu. Młode fryzjerki wraz z wychowawczynią Barbarą Pękałą czesały, modelowały i upinały włosy młodszych koleżanek. Wszystko przebiegało w miłej atmosferze i miało formę zabawy.
Natomiast zabawa taneczna klas starszych była prowadzona przez naszych uczniów, którzy zajmowali się oprawą muzyczną . W Konkursie na najciekawsze przebranie wystartowało aż 62 przebierańców, spośród tej grupy, trudno było komisji wybrać tylko 10 najlepiej przebranych uczniów. Długo trwało podsumowanie wszystkich wyników, ale ostatecznie najbardziej liczył się pomysł i samodzielne wykonanie. Zwycięzcy otrzymali statuetki dla Króla i Królowej balu, które były milą niespodzianką bo nikt wcześniej nie wiedział jakie będą nagrody w tym roku.





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)

![Szkoła Podstawowa nr 4 w Raciborzu zaprosiła na dzień otwarty [ZDJĘCIA] Szkoła Podstawowa nr 4 w Raciborzu zaprosiła na dzień otwarty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/03/szkola-podstawowa-nr-4-raciborz.jpg)
![Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 na wymianie w Hiszpanii [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/04/sp4-erasmus.jpg)
![Szkoła Podstawowa nr 4 w Raciborzu ma swoją ekopracownię [ZDJĘCIA] ekopracownia sp 4 raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/11/ekopracownia-sp-4-raciborz.jpg)


