Maraton Oscarowy w Kinie Helios. Wygraj zaproszenia

17 lutego o godzinie 23:00 Kino Helios w  Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na Maraton Oscarowy.

- reklama -

W ciągu piątkowej nocy będzie możliwość zobaczenia czterech filmów, które łącznie zawalczą o prawie 30 statuetek! Na początek faworyt – „LA LA LAND” i rekordowa liczba nominacji, później „JACKIE” – z nominacją m.in. za genialną rolę Natalie Portman. Po krótkiej przerwie wyświetlony zostanie „PRZEŁĘCZ OCALONYCH”, dramat wojenny, opowiadający nieprawdopodobną historię człowieka, który został sanitariuszem, by nie musieć zabijać. Na zakończenie jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku, czyli „AŻ DO PIEKŁA”!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: Do zdobycia 2 pojedyncze  zaproszenia na Maraton Oskarowy w Kinie Helios. Aby wygrać należy podać anglojęzyczny tytuł filmu „Przełęcz ocalonych”. Odpowiedź należy wysłać do 16 lutego do godziny 14.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Maraton Oskarowy.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here