Oferta pracy w urzędzie – referent w Wydziale Dróg Miejskich

Urząd Miasta Racibórz

Kandydaci powinni mieć wykształcenie średnie ekonomiczne lub administracyjne i dwa lata doświadczenia zawodowego lub wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, prawniczym lub administracyjnym.

Urząd Miasta ogłosił konkurs na stanowisko referenta ds. kancelaryjno-biurowych w Wydziale Dróg Miejskich w pełnym wymiarze czasu pracy. – Praca ta w 100 procentach jest pracą biurową i wiąże się z kontaktem z klientem oraz użytkowaniem komputera. Osoba, która wygra konkurs będzie zatrudniona od 1 maja. Wymagania, które muszą spełnić kandydaci ubiegający się o tę posadę to m.in. wykształcenie średnie ekonomiczne lub administracyjne i dwa lata doświadczenia zawodowego lub wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, prawniczym lub administracyjnym – wyjaśnia Leszek Iwulski, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Racibórz.

- reklama -

Kandydaci nie mogą być skazani prawomocnym wyrokiem za przestępstwa skarbowe lub przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego popełnione umyślnie. Dokumenty należy złożyć w Urzędzie Miasta Racibórz do 6 marca. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Racibórz oraz w ogłoszeniach.

Fot. UM Racibórz

oprac. /j/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here