Wypadek na Rybnickiej. Kierowca ciężarówki wjechał w motocyklistę

Racibórz. Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Rybnickiej

20-letni kierujący motocyklem, z licznymi złamaniami kości, został przetransportowany do szpitala w Sosnowcu.

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Rybnicka-Szkolna w Raciborzu miał miejsce we wtorek, 13 czerwca, ok. godz. 6:20. 53-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego, kierując samochodem ciężarowym marki Mercedes, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 20-letniemu motocykliście.

- reklama -

W wyniku zderzenia z ciężarówką, kierujący motocyklem mieszkaniec powiatu wodzisławskiego doznał licznych złamań kości. 20-latka przewieziono do szpitala w Sosnowcu. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają raciborscy policjanci.

Racibórz. Wypadek na Rybnickiej. Ciężarówka potrąciła motocyklistę

Racibórz. Wypadek na Rybnickiej. Ranny motocyklista

– Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę nawet w bardzo dobrych warunkach atmosferycznych. Ostrzegamy także pieszych i rowerzystów, aby zachowali szczególną ostrożność przy wkraczaniu i poruszaniu się jezdnią. Przypominamy również rowerzystom i pieszym o obowiązku używaniu poza obszarem zabudowanym elementów odblaskowych – apeluje raciborska policja.

publ. /k/
Fot. KPP Racibórz

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Kierowca ciężarówki uznaje zasadę że jak jest większy to trzeba go puścić, nie zważając na innych, nienawidzę takich gnoji. Obierają zdrowie ludziom, powinni gościa wsadzić do więzienia, gdybym gnoja dorwał miały dokładnie to samo.

  2. Do nie jest dla mnie człowiek tylko diabeł. Ranny letwo żyje ma wszystko bo łamane a on chodzi i nic mu Nulie robią nawet nie zadzwonił do rodziny i nie zapytał co i jak i czy wgl żyje .

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here