„Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film” w kinie Bałtyk od 11 sierpnia

kapitan majtas kino baltyk raciborz

Dwóch złośliwych dzieciaków, George Beard oraz Harold Hutchins, hipnotyzuje swojego dyrektora szkoły i zmienia go w postać z ich komiksu.

George i Harold to dwaj kumple z podstawówki, którzy uwielbiają rysować komiksy. Słyną z niezwykłej wyobraźni i niesamowitych wyczynów. Po kolejnym wygłupie dyrektor szkoły grozi, że rozdzieli kolegów, przenosząc jednego z nich do innej klasy. Niewiele myśląc George i Harold hipnotyzują dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest wymyślonym przez nich niepokonanym i pełnym entuzjazmu, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako „Kapitan Majtas”. Kapitan Majtas nie ma żadnych mocy i niewiele potrafi, ale już wkrótce będzie musiał wkroczyć do akcji i stawić czoło arcywrogowi, który nieoczekiwanie pojawia się w szkole. Profesor Pofajdanek udaje nowego nauczyciela chemii, a w rzeczywistości jest bezwzględnym złoczyńcą, który dąży do przejęcia władzy nad światem. Posługuje się przy tym swym genialnym wynalazkiem – rozmiarotronem, za pomocą którego można dowolnie zmniejszać i powiększać obiekty. Los naszego świata zawiśnie na włosku – a raczej na gumce od majtek.

- reklama -

Reżyseria: David Soren
Scenariusz: Nicholas Stoller
Gatunek: animacja/komedia
Produkcja: USA

Animację „Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film” będzie można oglądać w kinie Bałtyk w dniach 11 i 14-17 sierpnia o godz. 15:45 2D. 12 i 13 sierpnia dodatkowo o godz. 14:00 2D, 12 i 13.08 sierpnia o godz. 15:45 3D.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here