Europejski Dzień Seniora w Akademii Fitness

Akademia Fitness Racibórz
Akademia Fitness

W programie darmowe zajęcia Aktywni 50+ oraz Zdrowy Kręgosłup. Seniorzy będą mogli również skorzystać z pomiaru stężenia glukozy we krwi i ciśnienia tętniczego.

- reklama -

– Zapraszamy naszych klubowiczów, a także osoby, które chciałyby dołączyć do wspólnego świętowania Europejskiego Dnia Seniora. Spotkajmy się 19 października w naszym klubie (Racibórz, Ocicka 4). W programie darmowe zajęcia Aktywni 50+ oraz Zdrowy Kręgosłup. Dodatkowo uczestnicy czwartkowych zajęć będą mogli posłuchać wykładu pt. „Prawidłowe wzorce dobrego seniora”. Seniorzy będą mogli również skorzystać z pomiaru stężenia glukozy we krwi i ciśnienia tętniczego. W tym dniu nie zabraknie również nagród i niespodzianek. Przyjdź i zobacz jak możemy odmienić Twoje życie. Nie jesteś jeszcze seniorem, pomyśl o swoich najbliższych i zaproś ich do nas – zachęca Akademia Fitness.

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here