Operetka “Zemsta Nietoperza” w RCK – co jeszcze w ten weekend?

operetka
Teatr.

Operetka “Zemsta Nietoperza” w RCK, Piknik Św. Huberta w Kornowacu czy koncerty: Vanesa Harbek Blues Band, Orchidea, Warhlack i Bye The Way – zobacz, co jeszcze przygotowano na najbliższy weekend.

“Zemsta Nietoperza” Johanna Straussa II to brawurowa komedia pomyłek z intrygującym librettem w doskonałym tłumaczeniu Juliana Tuwima. Słynny “król walca” skomponował ją w zaledwie kilka tygodni, ale już jej prapremiera okazała się olbrzymim sukcesem.

- reklama -

Opowiedziana w operetce historia zaczyna się w mieszczańskim domu, przechodzi przez salę balową i kończy się… w więzieniu. Intryga przebrania, walce, kuplety i klimat starego, XIX-wiecznego Wiednia – to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę i pozwala przeżyć wspaniały wieczór, wypełniony śpiewem i śmiechem…

Operetka “Zemsta Nietoperza” w Raciborskim Domu Kultury (ul. Chopina 21) odbędzie się 15 października o godz. 18:00. Bilety, w cenie 70zł i 50 zł, do nabycia są w kasach RCK oraz na stronie www.rck.com.pl. Na wydarzenie honorowane są raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.

RCK Racibórz: Zemsta Nietoperza

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here